Praca – Starszy specjalista ds. analiz w Laboratorium Fizykochemii

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie oznaczeń metodami instrumentalnymi i klasycznymi
  • opracowywanie, wdrażanie i walidacja metod analitycznych
  • prowadzenie badań rutynowych
  • prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętym systemem jakości
  • współpraca z jednostkami badawczymi oraz klientami przy realizacji prac badawczo – rozwojowych
  • znajomość przepisów, procedur, etc., związanych z wykonywanymi zadaniami
  • opracowywanie, wdrażanie i walidacja metod analitycznych, w tym poszukiwanie nowych rozwiązań oraz optymalizacja już istniejących pod kątem efektywności ekonomicznej
  • opracowanie raportów i sprawozdań z prowadzonych badań
  • rozwiązywanie problemów badawczych, technicznych/aparaturowych
  • przygotowanie warsztatu pracy pod kątem realizacji zaplanowanych badań i projektów

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego o profilu chemicznym
  • doświadczenia w badaniach z zakresu analizy instrumentalnej i klasycznej
  • bardzo dobrej znajomości obsługi wysokowyspecjalizowanej aparatury laboratoryjnej (m.in. LC-MS/MS, GC-MS,spektrometry, inne)
  • doświadczenie w pracy w laboratorium akredytowanym i wiedza z zakresu zarządzania systemem jakości w Laboratorium opartym o normę PN-EN ISO 17025 będą dodatkowym atutem
  • doświadczenia w zakresie opracowywania, wdrażania i walidacji metod analitycznych
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • dociekliwości i konsekwencji w rozwiązywaniu problemów badawczych, technicznych/aparaturowych
  • dokładności w realizacji zadań oraz umiejętności poprawnego wyciągania wniosków
  • dobrej organizacji pracy, sumienności

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę – zlecenie
  • przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole
  • pracę przy ciekawych projektach z wykorzystaniem nowoczesnej infrastruktury

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysłanie aplikacji  na adres e-mail: sekretariat@itm.turek.pl do dnia 31.03.2020r.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Ekosystem-Dziedzictwo Natury z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu prowadzenia rekrutacji. Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.itm.turek.pl w zakładce „RODO”.